Etelä-Kymenlaakson ammattiopistosta valmistuneet

1.6.2012 13:13 | Päivitetty: 4.6.2012 15:17

Etelä-Kymenlaakson ammattiopistosta valmistuneet saivat todistuksensa tänään. Ammattiin valmistuneiden nimilista on nyt julkaistu.

HAMINAN KAMPUS

Liiketalouden perustutkinto, merkonomi, asiakaspalvelun ja myynnin koulutusohjelma

Helveranta Jenni, Virolahti, Hietapakka Suvi, Hamina, Honkasalo Sari, Hamina, Hurtta Maiju, Virolahti, Husu Minna, Miehikkälä, Jaakkola Kiia, Hamina, Juvonen Noora, Hamina, Kaukonen Sini, Kotka, Kauppi Anni, Hamina, Kauppinen Joonas, Virolahti, Khyamyalyaynen Elena, Hamina, Klimkina Anna, Hamina, Koso Nina, Hamina, Kyöttinen Nea, Hamina, Leander Iida, Hamina, Lehtinen Matias, Virolahti, Mattila Juuso, Virolahti, Nieminen Essi, Hamina, Nurmela Eetu, Virolahti, Nurmela Jutta, Hamina, Pakkanen Lari, Hamina, Peltola Henri, Virolahti, Piispa Tiia, Virolahti, Posti Heli, Hamina, Rikkola Elli, Hamina, Sahala Samuli, Hamina, Salonen Iina, Hamina, Saraykina Irina, Hamina, Taulasto Joeli, Hamina, Tiili Julia, Hamina, Toikka Elli, Hamina, Yliaho Ninni, Virolahti, Ylämäki Sini, Miehikkälä.

Liiketalouden perustutkinto, merkonomi, taloushallinnon koulutusohjelma, aikuiskoulutus

Kinnunen Jenna, Hamina.

Tietojenkäsittelyn perustutkinto, datanomi, Informaatioteknologiapalvelujen ja markkinoinnin koulutusohjelma

Forsström Kasper, Pyhtää, Grönholm Albert, Kotka, Hynninen Ville-Joonas, Kotka, Jarvanne Esa, Hamina, Karppanen Mikko, Hamina, Lehmonen Janne, Hamina, Luoma Marko, Hamina, Metsola Vili, Pyhtää, Mula Caner, Hamina, Nieminen Aleksi, Kotka, Pesonen Jorma, Kotka, Rantala Jiri, Kotka, Reinhardt Rasmus, Kotka, Suntio Jarno, Hamina, Suurnäkki Mika, Hamina, Toivola Jere, Kotka, Vainionpää Olli, Kotka, Vanhala Niki, Kotka, Vuorela Kristopher, Kotka, Yrjölä Aini, Kotka.

Catering-alan perustutkinto, suurtalouskokki, suurtalouden ruokatuotannon koulutusohjelma

Berg Helena, Hamina, Byckling Krista, Hamina, Hynninen Reetta, Hamina, Jäppinen Jesse, Hamina, Krouvi Jonna, Hamina, Lehtovirta Jenni, Hamina, Peltola Miko, Hamina, Pousi Jenni, Hamina, Suni Jukka, Hamina, Suoknuuti Niina, Hamina, Tohmo Olli, Hamina, Virtanen Emilia, Hamina, Zitron Ramona, Hamina.

Catering-alan perustutkinto, palveluvastaava, ruoka- ja asiakaspalvelun koulutusohjelma

Nyman Suvi, Hamina.

Matkailualan perustutkinto, matkailuvirkailija, matkailun myynti- ja neuvontapalvelujen koulutusohjelma

Eronen Veronica, Kotka, Junkkari Heidi, Hamina, Jähi Taru, Virolahti, Keinänen Tanja, Hamina, Kolsi Fanni, Kotka, Löyttynen Erika, Kotka, Mutru Jonna, Hamina, Poutanen Irena, Kotka, Vahtikari Essi, Hamina.

Kotitalousopetus, (talouskoulu), er.

Ahokas Teemu, Miehikkälä, Bajati Izra, Kotka, Kylmälä Minna, Hamina, Rusi Laura, Hamina, Törö Suvi, Hamina, Vaittinen Emilia, Kotka.

Käsi- ja taideteollisuusalan perustutkinto, artesaani, tuotteen suunnittelun ja valmistuksen koulutusohjelma, vaatetusala

Grenman Annika, Kotka, Nopanen Henna, Hamina, Pyrhönen Satu, Kotka, Suurnäkki Sanna, Hamina, Tulokas Emmi, Hamina, Vaahtera Mia, Kotka, Yrjölä Anna, Kotka.

Autoalan perustutkinto, ajoneuvoasentaja, autotekniikan koulutusohjelma

Karassev Pasi, Hamina, Kontinen Martin, Hamina, Suomi Mikko, Hamina, Tinkanen Niko, Virolahti, Toitturi Niko, Miehikkälä.

Kone- ja metallialan perustutkinto, koneenasentaja, valmistustekniikan koulutusohjelma

Hietala Riku, Hamina, Hietala Tomi, Hamina, Holtari Ville, Virolahti, Juvonen Sampo, Hamina, Liinamaa Lotta, Hamina, Peltola Jani, Hamina, Pessala Aksu, Hamina, Pälli Joni, Hamina, Roimola Joel, Miehikkälä, Salminen Juho, Hamina, Savolainen Janne, Hamina, Tella Taneli, Hamina, Tepponen Julius, Hamina, Venäläinen Joonas, Hamina.

Rakennusalan perustutkinto, talonrakentaja, talonrakennuksen koulutusohjelma

Ahola Teemu, Hamina, Harjula Manu, Miehikkälä, Holm Aleksi, Hamina, Ivanoff Toni, Virolahti, Kauppila Juho, Hamina, Kilpeläinen Antti, Hamina, Laitinen Joni, Hamina, Löppönen Jani, Hamina, Marttinen Joonas, Hamina, Marttinen Juuso, Hamina, Myyryläinen Ville, Kotka, Niemi Ari-Petteri, Hamina, Paronen Matti-Petteri, Virolahti, Piispa Juha-Pekka, Virolahti, Riisiö Kalle, Hamina, Suortti Ville, Hamina.

Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto, sähköasentaja, sähkö- ja automaatiotekniikan koulutusohjelma

Holopainen Lauri, Hamina, Hämäläinen Mikko, Hamina, Kankare Markus, Hamina, Kettunen Toni, Hamina, Kivimäki Jukka, Hamina, Korpela Mikko, Hamina, Kotonen Jali, Hamina, Kurvinen Joonas, Hamina, Leskinen Heli, Hamina, Mänttäri Joonas, Hamina, Olli Juuso, Hamina, Pekkanen Mikko, Miehikkälä, Piispa Henri, Virolahti, Pousi Tuomo, Hamina, Salomaa Roni, Hamina, Tuominen Jari, Hamina.

Vaatetusalan ammattitutkinto, neuleenvalmistajakisällin osaamisala, ammattitutkintotutkintotodistus 8.6.2012

Arasola Pia-Liisa, Turku, Heikkinen Aino, Kotka, Hiltunen Satu, Kotka, Häyry Satu, Kotka, Kirves Anna-Leena, Kotka, Luoma Moona, Hamina, Mäki Johanna, Teuva, Paljärvi Anu, Lahti, Peräkylä Sini, Loviisa, Puhakka Minna, Hamina, Pulliainen Laura, Vantaa, Rämä Teija, Kouvola, Saari Riikka-Sisko, Kotka, Sairanen Aila, Lappeenranta.

KATARIINAN KAMPUS

Hotelli- ja ravintola-alan perustutkinto, ravintolakokki, ravintolan ruokatuotannon koulutusohjelma

Ensola Titta, Kotka, Hirvelä Petra, Kotka, Holmsten Camilla, Pyhtää, Jokinen Pia, Pyhtää, Kirjola Jenny-Sofia, Kotka, Korhonen Jani, Kouvola, Korpela Jussi, Kouvola, Pakarinen Ville, Kouvola, Rautiainen Antti, Kouvola, Seppälä Aino, Kotka, Turkia Sami, Hamina.

Hotelli- ja ravintola-alan perustutkinto, tarjoilija, ravintolapalvelun koulutusohjelma

Affleckt Marjo, Kotka, Appelgren Marcus, Kouvola, Heiskanen Kiti-Maria, Kotka, Korttila Kukka-Maaria, Kotka, Mbamaonyeukwu Niko-Manuel, Hamina, Olasviita Hanna, Kotka, Ottavainen Elisa, Kotka, Siippainen Noora, Kouvola, Taskinen Pauliina, Kotka, Webb Richard, Kotka.

Logistiikan perustutkinto, varastonhoitaja, varastopalvelujen koulutusohjelma

Hynönen Tuomas, Hamina, Hämäläinen Teija, Hamina, Kaukonen Vesa, Hamina, Lindqvist Miika, Hamina, Matikainen Ville, Hamina, Nenonen Topi, Hamina, Puustinen Johanna, Kotka, Vapalahti Siiri, Virolahti, Vettenranta Henri, Hamina.

Logistiikan perustutkinto, autonkuljettaja, kuljetuspalvelujen koulutusohjelma

Auraskari Jenni, Kotka, Halme Saku, Kotka, Kuure Sini, Kotka, Lindgren Anssi, Kouvola, Luoma Janne, Hamina, Luotonen Marjukka, Kotka, Martikainen Niko, Kotka, Mattila Samuli, Pyhtää, Nieminen Joel, Pyhtää, Suhonen Maria, Kotka, Suni Roy, Kotka, Särkkä Jukka, Kotka, Tuompo Matias, Hamina, Virtanen Joel, Loviisa, Yrjölä Juuso, Kotka.

Merenkulkualan perustutkinto, vahtikonemestari, konepäällystön koulutusohjelma

Ahola Jussi, Kotka, Hanski Antti, Kotka, Hodun Andriy, Hamina, Kokko Ari, Tampere, Selvenius Anna, Helsinki, Tukia Esa, Kuopio, Willström Ari, Loviisa.

Merenkulkualan perustutkinto, vahtiperämies, kansipäällystön koulutusohjelma

Kalpio Maiju, Orimattila, Pollari Panu, Kouvola, Raatikainen Jarno, Espoo, Shaub Alexander, Kotka.

Merenkulkualan perustutkinto, korjaaja, kansi- ja konekorjauksen koulutusohjelma

Hirvilahti Tuukka, Kotka, Porkka Sami, Kotka, Sarsila Aslak, Kotka, Valsi Jari, Savitaipale.

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, kuntoutuksen koulutusohjelma

Ehari Sara, Kotka, Halme Hanna, Hamina, Heiskanen Laura, Kotka, Hällsten Jori, Kotka, Hämäläinen Heidi, Kouvola, Mihhaltsuk Anna, Kotka, Myyry Elina, Pyhtää, Pietiläinen Laura, Hamina, Skarp Mirja, Kotka.

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, sairaanhoidon ja huolenpidon koulutusohjelma

Jyrälä Sini, Kotka, Lampi Anna, Kotka, Manninen Anni, Kotka, Ollonen Outi, Kotka, Saraniemi Carita, Kotka, Skippari Katariina, Virolahti, Suntio Roosa, Kotka, Virtanen Ida-Maija, Kotka.

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, ensihoidon koulutusohjelma

Blomster Sini, Loviisa, Buddas Sonja, Kouvola, Hakkarainen Kalle, Kouvola, Hietala Laura, Hamina, Hiironen Elisa, Hamina, Joas Tuulia, Pyhtää, Kaplin Iisa, Virolahti, Karhu Elina, Lappeenranta, Koivisto Enja, Kotka, Koivisto Teemu, Kotka, Lahti pasi, Kotka, Lindberg Miisa, Kotka, Menna Janica, Valkeala, Peräkylä Tanja, Kotka, Pirinen Hannele, Lappeenranta, Pulkki Noora, Kouvola.

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, mielenterveys- ja päihdetyön koulutusohjelma

Huusko Viivi, Kotka, Kuusela Taneli, Kotka, Pönkkä Minttu, Hamina.

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinnon valmistava koulutus, aikuisopiskelijat

Ahlqvist-Rakkolainen Satu, Kotka, Ahvenainen Ida, Kotka, Aittola Tarja, Kotka, Arrela Virpi, Kotka, Autio Veera, Kotka, Eskelinen Katja, Kotka, Hannunen Arja, Kotka, Hasu Leena, Hamina, Heikkinen Helena, Kotka, Heino Tanja, Kotka, Hermunen Nina, Kouvola, Hovi Sanna, Kotka, Häkkinen Eija, Kotka, Jaanu Niina, Kotka, Kainulainen Katri, Kotka, Kantola Marja, Pyhtää, Kautto Sanna, Kotka, Kettunen Merja, Kotka, Kimpanpää Tiina, Kotka, Kinnunen Milla, Pyhtää, Kiviranta Tii, Kotka, Kuitunen Annika, Kotka, Kunnari Anne, Kotka, Lanki Anina, Kotka, Lauronen Petra, Kotka, Lonka Anita, Kotka, Luukkonen Päivi, Kotka, Lääti Tiina, Hamina, Mielonen Saija, Kouvola, Muurman Eija, Hamina, Näppi Miia, Kotka, Oksanen Anne, Kotka, Parjanen Pia, Kotka, Posti Sari, Hamina, Punkanen Pia, Hamina, Rantaruoko Maija, Kouvola, Raunio Ritva, Kouvola, Rautamies Pia, Miehikkälä, Ristola Niina, Kotka, Sakki Eija, Hamina, Salmela Jaana, Virolahti, Salmela Laura, Virolahti, Seppälä Pirjo, Hamina, Stenman Lea, Hamina, Taimela Pia, Kotka, Takala Riitta, Miehikkälä, Teikari Jenni, Hamina, Tilli Jarkko, Hamina, Timperi Eeva, Hamina, Tulokas Virpi, Hamina, Tyni Topi, Hamina, Vainio Katri, Kotka, Vainio Mirka, Hamina, Wasserman Donna, Kotka.

KOTEKON KAMPUS

Autoalan perustutkinto, ajoneuvoasentaja, autotekniikan koulutusohjelma

Hannula Antti, Kotka, Hannula Elmeri, Pyhtää, Holmsten Niko, Pyhtää, Hätönen Henri, Kotka, Johansson Tommi, Kouvola, Junnila Mika, Pyhtää, Järnstedt Joonas, Pyhtää, Kekki Ville, Kouvola, Kettunen Jani, Kouvola, Koho Miika, kotka, Kovalainen Veijo, Kotka, Laakkonen Teemu, Kotka, Matilainen Kiia, Kotka, Mäkelä Jenna, Nastola, Mänttäri Jari, Kotka, Salakka Arttu, Kotka, Tattari Antero, Kouvola, Vehviläinen Henri, Pyhtää.

Autoalan perustutkinto, autokorinkorjaaja, autotekniikan koulutusohjelma

Andersen Marika, Kotka, Grönroos Joni, Pyhtää, Kiili Tomi, Pyhtää, Kosunen Toni, Kotka, Leppänen Niko, Kotka, Puhakka Pekka, kotka, Särkkä Ville, Kotka.

Kone- ja metallialan perustutkinto, koneenasentaja, valmistustekniikan koulutusohjelma

Lonka Otto, Kotka, Niemi Mikko, Kotka, Wecksten Arttu, Kotka.

Kone- ja metallialan perustutkinto, levyseppä-hitsaaja, valmistustekniikan koulutusohjelma

Hovi Simo, Pyhtää, Hämäläinen Atte, Kotka, Kylmälä Juuso, Pyhtää, Lecklin Tuomas, Kotka, Mikander Andreas, Kotka, Palm Lauri, Kotka, Raja Jasu, Kotka, Stenman Ben, Kotka, Tukeva Lauri, Kotka, Villa Matti, Kotka.

Kone- ja metallialan perustutkinto, koneistaja, valmistustekniikan koulutusohjelma

Kari Miko, Kotka, Kauhanen Petri, Kotka, Rissanen Jimmy, Kotka, Roininen Sami, Kotka, Tuominen Joni, Kotka, Uronen Mikko, Pyhtää, Wiiala Joona-Kim, Kotka.

Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto, sähköasentaja, sähkö- ja automaatiotekniikan koulutusohjelma

Andersson Heikki, Kotka, Eerola Matias, Kotka, Hämäläinen Joonas, Kotka, Jääskeläinen Juuso, Kotka, Kääriäinen Tommi, Kotka, Niemelä Pyry, Kotka, Niemelä Sauli, Kotka, Nopanen Teemu, Kotka, Nurminen Miika, Kotka, Ollila Aleksi, Kotka, Palmu Ville, Kotka, Rajamäki Antti-Eemeli, Kotka, Tomula Sami, Kotka, Yrjölä Tomi, Pyhtää.

Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto, automaatioasentaja, sähkö- ja automaatiotekniikan koulutusohjelma

Antikainen Niko, Kotka, Anttila Erkka, Kotka, Heimola Elina, Kotka, Heino Anu, Kotka, Heino Elisa, Kotka, Hukka Ilari, Kotka, Huoman Tony, Kotka, Laasonen Saana, Kotka, Laine Roope, Pyhtää, Mäkelä Juha, Pyhtää, Pylvänäinen Ira, Hamina, Pätäri Teemu, Kotka, Saareks Annmari, Kotka, Suntio Teemu, Kotka, Taka-Aho Amanda, Pyhtää, Viljanen Timo, Kotka.

Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto, ICT-asentaja, tieto- ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma

Lehtonen Juuso, Kotka, Nurmi Jaakko, Kotka, Pekkola Ossi, Kotka, Pennanen Touko, Kotka, Piispa Joni, Kotka, Saharinen Sergey, Kotka, Virtanen Jani, Kotka.

Rakennusalan perustutkinto, talonrakentaja, talonrakennuksen koulutusohjelma

Anttila Simo, Kotka, Arpula Aatu, Kotka, Arpula Peetu, Kotka, Autio Joonas, Kotka, Heikkinen Niko, Kotka, Hämäläinen Aki, Kotka, Jussilainen Iiro, Kouvola, Koskinen Joni-Mikko, Kotka, Laurila Lari, Kotka, Lecklin Roope-Aleksi, Kotka, Lumme Joona, Kouvola, Pulkkinen Oscar, Kotka, Ripatti Visa, Kotka, Rissanen Dani, Kotka, Rokka Valtteri, Kotka, Rousku Jani, Kotka, Salo Joonas, Kotka, Skippari Pauliina, Hamina, Tepponen Ville, Kotka, Töyrylä Jussi, Pyhtää, Vihavainen Jere, Kotka.

Rakennusalan perustutkinto, maarakennuskoneenkuljettaja, maarakennuskoneenkuljetuksen koulutusohjelma

Gylden Isto, Kotka, Harju Miika, Miehikkälä, Hyry Henrikki, Kouvola, Kleimola Toni, Kotka, Kumpunen Aleksi, Kotka, Kuvaja Atte, Kotka, Oksanen Jenni, Kouvola, Stengård Mikael, Ruotsinpyhtää, Uusitalo Mikko, Pyhtää.

Puualan perustutkinto, puuseppä, puusepän koulutusohjelma

Jyrälä Joni, Kotka, Kyyrö Lauri, Hamina, Loponen Mirella, Hamina, Miikkulainen Teemu, Kotka, Räsänen Marika, Kotka, Suomi Jani, Pyhtää, Tuomi Mikko, Kotka, Virtanen Jouni, Kotka.

Pintakäsittelyalan perustutkinto, maalari, maalausalan koulutusohjelma

Kauppinen Janne, Kotka, Seppälä Oona-Mirka, Hamina, Tikka Jani, Kotka.

Talotekniikan perustutkinto, LVI-asentaja, LVI-asennuksen koulutusohjelma

Einola Jussi, Kotka, Harju Paavo, Kotka, Hasko Juho, Hamina, Hemming Kristian, Kotka, Hukka Mikko, Kotka, Kalatsev Henri, Kotka, Kemppainen Eemil, Kotka, Linkinen Arttu, Pyhtää, Pasi Petro, Hamina, Punkanen Jere, Hamina, Saarinen Juho, Kotka, Taka Tommi, Kotka, Tast Reima, Kotka, Tiilikka Miro, Kotka, Tulokas Timo, Kotka.

Talotekniikan perustutkinto, kiinteistönhoitaja, kiinteistönhoidon koulutusohjelma

Aalto Eeli, Kotka, Belinskij Otto, Kotka, Hartikka Markus, Kotka, Hietamäki Marko, Kotka, Hämäläinen Ville, Kotka, Kilpeläinen Joni, Kotka, Korjus Samuli, Kotka, Koskelainen Antti, Kotka, Lampinen Otto, Kotka, Leponen Kristina, Kotka, Lindman Niko, Kotka, Luokka Mira, Kotka, Malinen Jarno, Kotka, Paronen Matias, Kotka, Penttinen Timi, Kotka, Piilola Mikko, Kotka, Ranta Simo, Pyhtää, Yliaho Samuli, Kotka.

Catering-alan perustutkinto, suurtalouskokki, suurtalouden ruokatuotannon koulutusohjelma

Kari Ramona, Kotka, Kumpulainen Tiia Kotka, Lemettilä Heidi, Kotka, Meh Kay, Kotka, Peltonen Valtteri, Kotka, Semenkina Nadezda, Kotka.

Hotelli- ja ravintola-alan perustutkinto, ravintolakokki, ravintolan ruokatuotannon koulutusohjelma

Ahvenainen Hanna, Kotka, Ikkala Heli, Kotka, Johansson Olli, Kotka, Kiirama Miisa, Kotka, Knuuttila Pauliina, Kotka, Melavirta Niko, Kotka, Myllylä Matias, Kouvola, Nieminen Veera, Kotka, Puustinen Christa, Kotka, Raatikainen Marjo, Kotka, Tantarimäki Hanna, Kotka, Tauru Milka, Kotka, Ward Ilona, Kotka.

Liiketalouden perustutkinto, merkonomi, asiakaspalvelun ja myynnin koulutusohjelma

Baranova Ekaterina, Kotka, Huusari Janne, Kotka, Hämäläinen Iida, Kotka, Hämäläinen Sonja, Kotka, Inkeroinen Krista, Kotka, Joas Joel, Pyhtää, Juuma Minna, Kotka, Kallinen Hanna, Kotka, Karvanen Pirita, Iitti, Kaurala Minna, Kotka, Kauttonen Iina, Kotka, Ketelä Meeri, Kotka, Korjus Kaisa, Kotka, Laaksonen Jenna, Hamina, Metsola Jenna, Kotka, Mononen Laura, Kotka, Nykänen Suvi, Kotka, Nyström Tomas, Pyhtää, Röpelinen Juliette, Kotka, Torstensson Jasmi-Sofia, Kotka, Veini Elli, Kotka.

Liiketalouden perustutkinto, merkonomi, taloushallinnon koulutusohjelma

Alastalo Meri, Kotka, Blomqvist Mette, Pyhtää, Fröjd Katja, Kotka, Hukka Anni, Kotka, Karhu Katja, Kotka, Knapas Krista, Kotka, Koho Helena, Loviisa, Nikkola Eine, Kotka, Oksman Jessica, Kotka, Pirinen Mikaela, Pyhtää, Rasi Tiia, Kotka, Rockas Sabina, Kotka, Saarainen Minna, Kotka.

Musiikkialan perustutkinto, muusikko, muusikon koulutusohjelma

Kontio Petteri, Järvenpää, Paavilainen Meeri, Mikkeli, Sarvi Elina, Imatra, Sipiläinen Maija, Kotka, Sorsa Joni, Kouvola, Vanhala Olli, Kotka.

Maahanmuuttajien ammatilliseen koulutukseen valmistava koulutus

Abdallah Dawud, Kotka, Abdulkadir Ahmed Said Abdi, Kotka, Cenaj Fadile, Kotka, Dimoski Arijan, Kotka, Farah Hani Abdi, Kotka, Fedotova Alexandra, Kotka, Gatsuk Irina, Kotka, Günduz Berivan, Kotka, Heidari masume, Kotka, Hosseini Javad, Hamina, Hosseini Khalil, Kotka, Hser July, Kotka, Ilyas Ilyas Iise, Kotka, Khamsriphon Wilaiwal, Kotka, Kauppanen Oleg, Kotka, Kauppanen Svetlana, Kotka, Koba Ivan, Kotka, Komendantova Aljona, Kotka, Korolev Artem, Kotka, Linkevich Natalia, Kotka, Mahoro Alice, Kotka, Moise Rugamba, Kotka, Murekatete Esther, Kotka, Nauroozi Abdullah, Kotka, Noori Zarlasht, Kotka, Orlova Polina, Kotka, Razmolodina Evgeniya, Kotka, Roble Mahad Mahamed, Kotka, Rwagasore Gasominali, Kotka, Semenova Ekaterina, Kotka, Shutava Maryna, Hamina, Soldantenkov Andrey, Kotka, Svinticlii Daniil, Kotka, Tajik Maryam, Kotka, Toe Aung, Kotka, Tofany Lida, Kotka, Tokarev Stanislav, Kotka, Tokareva Ilona, Kotka, Ulianova Elizaveta, Kotka, Ulianova Raisa, Kotka, Uusnäkki Tatiana, Hamina, Varzulina Liudmila, Kotka, Virki Maria, Kotka, Yablonskiy Mikhail, Kotka, Yullenen Anastasia, Kotka.